| Haiduc_Emil_1996 a întrebat:

Cum iti poti face o prietena daca nu ai prieteni

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mergi in oras si le iei la rand, ai gagic? Uite eu am bmw, casa si stau singur am nevoie de o frumusete ca tine sa aiba grija de mine imi dai mana? laughing Piz. masii de pramatii vezi peste ce dai

| Adry05 a răspuns:

Mergi intr-o cafenea, si singur daca nu ai cu cine si uita-te prin jur. Daca vezi o fata draguta zambeste-i frumos, plin de incredere in tine si eventual intra in vorba cu ea daca da si ea semne c-ar fi interesata. Daca te ignora, nu dispera, continua sa-i zambesti, poate doar e confuza daca ei i te adresezi sau altcuiva.

| RAY a răspuns:

Atat de usor vorbesc uni, desigur ca nu e usor, nimic nu-i usor, doar prosti pot spune ca e ceva usor pentru ca ei nu fac nimic dar nu-i imposibil
1 cauta pe internet sunt multe site urii
omegle, sentimente.ro, apropo chat, lipiciosi etc
sunt sanse sa gasesti o fata si pe fb chiar mari scrie nume de fata apoi cautare orasul tau da add
desigur faza sa vb cu o fata pe strada e greu, dar aici pe internet e mai usor

| SouLIce a răspuns:

Cel putin un prieten tot trebuie sa ai
Intra in vorba cu fete si asa o sa iti faci si o prietena

| ronaldo90 a răspuns:

Daca iesi din casa prietene si te plimbi asa aiurea crede-ma ca o sa ai parte de multe aventuri daca stai doar in casa o sa iti cunosti toata viata doar familia happy

| Altusername a răspuns:

Cu vointa sau cu baniwinking