| passispass a întrebat:

Cum ma inregistrez pe acest site http://www.signaturedesign.ro ca sa particip si eu la concurs? :(

6 răspunsuri:
| 26Geo a răspuns:

Nu se mai fac inscrieri la concurs.S-a terminat, data viitoare.Bafta

| adited a răspuns:

Fumez KENT

| Cornelia_Plavitu_1977 a răspuns:

N

Nu stiu ca nici eu nu pot sa intru desi sunt inreg.de mult timp

| Ionut_Alecu_1981 a răspuns:

Bai frate cred cai o mare teapa cred ca era mai bine daca trimiteam mesaj ca ei nu au stiut sa-si faca o pagina de pornire deci nu mere mai au de lucrat ai vazut cei de la pall mall ce frumos te

| Gabriela_Borhan_1976 a răspuns:

Nu pot sa bag codul