| anonim_4396 a întrebat:

Cum ma pot ingrasa, sa-mi creasca sinii sau sa ma inalt vreau niste raspunsuri clare, nu timpenii de ale voastre

Răspuns Câştigător
| pufipo a răspuns:

Prima varianta - iei hormoni de creştere, te duci la medicul de familie care îţi va da o trimitere către medicul endocrinolog
iar pentru înălţare - faci sport (gen: volei, baschet), însă, depinde şi de constituţia părinţilor tăi, pentru că dacă dânşii au o înălţime medie (1, 70) să zicem, tu nu poţi avea 1, 87, etc.

3 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Pai daca vrei raspunsuri clare atunci nu se poate sad.
nu e o stiinta exacta pentru ca nu exista 2 oameni la fel.

| Axys a răspuns:

Mergi la medicul de familie sa ei o trimitere trebuie sa vorbesti cu medicu...
Trebuie sa ai rambdare cu tine. si s aiti intelegi organismul.
Si nu uita medicul iti poate oferi un sfat bun.

| MoonDreamers a răspuns:

Ia hormonale happy