| NUUSTIU a întrebat:

Cum modific pagina de start la Mozilla?

5 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Poti face acest lucru accesand Unelte -> Optiuni -> General.
O zi buna! happy

| Catalina_6831 a răspuns:

Sus intr-un colt scrie\Unelte\Optiuni\Pagina de start

| Maryan14 a răspuns:

Simplu dai la tools apoi options la general si apare saitu pe care il ai in pagina de start si scrii ce vrei

| Brunetzika18 a răspuns:

Pai dai la unelte in partea stanga sus langa ajutor dai click pe unelte dai la optiuni si acolo apare pe al doile rand pagina mea de start stergi acolo scrii de exemplu www.google.ro dai ok si iesi si repornesti pagina si o sa iti apara pagina google in loc de mozilla firefox.

| Brunetzika18 a răspuns:

Funditza?