| smilerz19 a întrebat:

Cum pun Google.com pagina de start si Mozilla browser principal?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru a pune Google pe pg principala faci asa:Sus, click pe Unelte(tools)->optiuni(options)->General->Pornire->pagina de start...si scrii acolo ce site vrei la pg de start.
Sper ca am fost de foloshappy

2 răspunsuri:
| Zady a răspuns:

Iti pun doua descrieti
romana - intri in browser si sus gasesti unelte/optiuni/(apare o fereastra) scrii acolo pagina principala si dai ok
engleza : tools/options si acolo gasesti acelasi lucru

| Danitzu a răspuns:

Dap.asta vroiam si eu sa zic si mai am ceva de adaugat... nu este google.com ci google.ro