| beny92 a întrebat:

Cum o cheama pe fata din imagine? http://img31.imageshack.us/i/rewallscom25.jpg/

Răspuns Câştigător
| PuFuLeTe a răspuns:

Nu se stie`! Pentru ca nu e o vedeta care apare toata ziua la tv ca sa fie asa de populara si sa o cunoasca toti! este doar o fata care pozeaza!:*:* asa ca nu ai de unde sa stii care este numele eii :X Fundaa te rogg?happy

4 răspunsuri:
| ImmortalQueen a răspuns:

Cum a spus si GreeN, nu este o persoana publica.

| devon a răspuns:

:O:O:O hypnotized Ce Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaare. da nu stiu straight face as vrea sa o cunosclaughing

| Licurici_1572 a răspuns:

Nu este o persoana publica

| GreeN_9842 a răspuns:

Poate ioana poate andreea poate alexandra nu e o persoana publica cunoscuta raised eyebrows