| biiiiiiiiiiiiiiii a întrebat:

Cum o conving pe maikmea sa ma lase in club?thinking

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Daca ai peste 14 ani, poti sa iti convingi o verisoara mai mare sa vina cu tinewinkingNu cred ca nu o sa te lase cu o asemenea companiehappy

7 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Specifică vârsta şi caracterul părinţilor tăi. Baftă!

| OanaG a răspuns:

Spune-i ca esti deja mare, ca toate fetele de varsta ta merg in cluburi, ca nu mai este cum era pe vremea ei.

| patty32 a răspuns:

Depinde cati ani ai, daca ai peste 14, arata-i buletinul si spune-i ca stii sa-ti porti de grija big grin
batting eyelashes
Kisses :*

| dedesh a răspuns:

Eu am 17si tot nu am calcat pe acolobig grindecat la vreun eveniment mai important.(bal, zi de nastere.hmm)si am fost sincera cu ea si stie cu cine ma duc.

in general, parintii sunt foarte protectori.isi dau seama ca am crescut, dar tot isi fac griji pentru noi si vor sa ne tina sub aripa lor protectoare.incearca sa discuti cu mama ta, sa ii explici de ce vrei sa te duci, cu cine te duci, poate te va intelege(acum depinde si de varsta ta). iti urez multa bafta!

te pup!

| bibi99p3ty a răspuns:

Nu ar trebui sa umbli prin cluburi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cati ani ai. Spune-i cu cine mergi si eventual da-i o ora la care te intorci. Spune-i ca esti tanara si vrei sa te distrezihee hee

| biiiiiiiiiiiiiiii explică:

Am 16 ani happy