| Incarcare a întrebat:

Cum o pot convinge pe mama sa ma mute de la scoala? Faza e ca eu am mai fost mutata odata. Acum vreau sa ma mut pentru. ca am probeleme cu diriga, si mai ales cu niste colegi car ma parasc orice fac, orice zic absolut ORICE. Eu nu vreau la scoala la care am fost inainte deoarece vor rade de mine ca m-am intors. Si la celelalte scoli nu cunosc pe nimeni. La o scoala cunosc destul de multi, si vreau intr-o clasa in care ii cunosc pe TOTI. Dar faza e ca acolo s-a mutat anul acesta un fost coleg pe care mama nu il place deloc. Fumeaza, a umblat si cu droguri. mai multe. AJUTOR. Si trebuie luni sa dau o explicatie la diriga, ca de ce am pus un filmulet pe facebook filmat de mine in timpul orei de Romana. In clasa... straight face AJUTOR.

1 răspuns:
| 116111 TelefonulCopilului a răspuns:

Buna Incarcare,

Te ingrijoreaza ceva sau crezi ca esti in pericol?
Asociatia Telefonul Copilului poate fi partenerul tau de discutii sau poate fi prietenul tau atunci cand te confrunti cu o problema. Confidentialitatea este cuvantul cheie in relatia ta cu serviciul Telefonul Copilului, oferit de organizatia noastra.
Apelul catre 116 111 este gratuit din retelele Romtelecom si Cosmote, de luni pana duminica, in intervalul orar 08.00 – 00.00. Mai multe poti afla si la: http://www.telefonulcopilului.ro/intrebari-frecvente