| FaraNume1245 a întrebat:

Cum obtin numarul ei si ce fac dupa ce il obtin?

5 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Ar trebui sa il obtii chiar de la ea. Daca il ceri cuiva, ea poate nu e de acord, poate ca nu vrea ca numarul ei sa ajunga la tine sau nu vrea sa fie deranjata de persoane necunoscute. Abordeaz-o direct si in timp o sa va schimbati si numerele de telefon.

| SkyPilot a răspuns:

Incepi prin a cuceri fata. Daca ii ceri numarul fara sa fiti impreuna, nici nu ti-l da si nici nu prea ai ce face cu el.

| KMaddieK a răspuns:

Nu cred ca e bine intai sa ii ceri numarul, ci cred ca ar trebui sa vorbiti face2face apoi daca vrea ti-l poate da.

| mms123 a răspuns:

Depine ce relatie aveti daca sunteti prieteni cere-i numarul si dupa dai un sms.e cel mai usor pentru tine... iar daca nu sunteti prieteni roag-o sa ti-l dea. spune-i ca o placi sau ca vrei sa o cunosti... daca se poate.

| AlinaAmalia3 a răspuns:

Pur si simplu incit-o la un suc si dupa cere-i numarul