| KinekT a întrebat:

In primavara lui 2015 mi se termina abonamentul si as vrea sa imi portez numarul de la Vodafone pe telekom.Ce beneficii am? Daca am telefoane vechi care se aprind obtin o reducere la un telefon nou?

3 răspunsuri:
| AliLina2 a răspuns:

Nu cred ca mai primesc telefoane..si al doilea lucru, faci prostie ca te muti de pe vodafone..au mult mai multe oferte bune decat telekom.

| Szica a răspuns:

Eu am vrut si nu am vazut niciun beneficiu. Abonamentul mai scump, aparatul cam la acelasi pret. Fiind abonata din 2000 la Vodafone cei de la Relatii cu clientii dep. Fidelizare mi-au facut o oferta mult mai buna ca Telekomul. Trebuie doar sa stii ce vrei si sa dai peste un reprezentant bun.

| Szica a răspuns:

Eu am vorbit cu doi si nu m-au lamurit, încercau sa-mi vanda abonamente mai scumpe. A treia oara m-a contactat Marius Cristian Ribigan si daca vrei sa ramai la Vodafone el iti poate gasi o solutie cu care sa fi multumit, deci cere cu el.