| Sleepytime a întrebat:

Cum poat scoate pe cineva din lista de ignor? Se poate sau nu?

Răspuns Câştigător
| toxik a răspuns:

INtrii in messenger(sus ikn stanga)-apoi "preferences"-dupa care "ignore list"(in stanga) -dai clik pe respectivul id apoiapesi "remove" si cauti acel id in lista ta de messenger si`ti va aparea in casuta in care scrii add si ignorehappy si dai add. sper ca te-am ajutat happy

3 răspunsuri:
| OnixXdd a răspuns:

Pe mess, nu?
Păi, de la meniu - Messenger - Preferences - Ignore List și din lista care îți apare dai clic pe id-ul celui pe care nu mai vrei să-l ignori și dai Remove.

| HolyPotato a răspuns:

Da,urmaresti pasii:
-dai la messenger
-apoi la preferences
-apoi ignore list
-acolo iti apare un tabel cu utilizatorii ignorati, selectezi id-ul si dai "remove"
-dupa ceva apesi "apply" si apoi okwinking
Sper ca te-am ajutathappy

| oanna14 a răspuns:

Da, se poate. Intri sus la mesenger => Preferences => Ignore list, dai clik pe persoana respectiva si in dreapta sunt : Add si
Remove. Dai clik pe remove, apply si ok! Fundita? puppy dog eyes