| Ellutza98 a întrebat:

Cum pornesc jocul Need for Speed Carbon? La inceput imi da o cursa cu un BMW, dup'aia o cursa cu 2 masini (pe langa a mea)... da apoi cursa asta continua la nesfarsitcryingca sa fac ca sa imi dea harta aceea cu mai multe curse? Dau funditahappybatting eyelasheswinking

Răspuns Câştigător
| NarcisTheBestForever a răspuns:

Iti apare o masina Ford GT si iti apare pe ecran sa activezi ceva cand scrie asta apesi pe Ctrl Sim daca nu te refereai la asta apesi pe M si daca vrei sa iti dea mai multe curse trebuie sa le deblochezi cursele(sa le castigi)