| zinalk a întrebat:

Cum postez un raspuns sau o intrebare in anonim?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Nu mai poti, acum doar userii inregistrati pot da raspunsuri. Varianta lui PariuCaRaspund nu e buna pentru ca iti pui numele ca inainte si va vedea profilul original cand se uita iar la raspunsuri.

3 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Când ești logat pe contul tău, dai Logout. Și o postezi. Dar mi se pare că acum nu se mai poate face așa ceva, trebuie neapărat să ai un cont. Încearcă, și vezi dacă merge.

| iSkater a răspuns:

Este o solutie dar neoriginala. happy dai editare profil si schimbi numele in anonim apoi, dupa ce ai pus intrebarea iti pui name la loc. asa merge dar nu e originala faza

| mamasita00 a răspuns:

Te deloghezi de pe contul tau.