| SlaYeR92 a întrebat:

Cum fac sa postez o intrebare anonim?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Te deloghezi si o postezi, problema e ca daca vrei sa te uiti la ea nu o gasesti deloc.

9 răspunsuri:
| Biby a răspuns:

Buna.
Nu mai poti posta intrebari/raspunsuri anonime.

| 100SweetSmile4you a răspuns:

Bună!
Nu poți posta o întrebare anonim, nici măcar un răspuns anonim, după noile hotărâri ale site-ului.Acest lucru se datorează faptului că în anonim erau foarte multe răspunsuri stupide,sau unii useri postau anonim jigniri și înjurături ca anonimi,neavând curajul să posteze pe contul lor (ar fi fost raportați).Nu erau chiar atât de folositoare,și în plus un cont pe TPU este gratuit și ușor de făcut.
Dacă vrei să postezi o întrebare și nimeni să nu știe că ai postat-o tu, poți să îți creezi un alt cont pecare de pe care să pui întrebarea, iar apoi revii la acesta.
Numai BINE!

| LULUTZAwhitYOU a răspuns:

Pai nu se mai pot posa intrebari ca anonim si nici raspunsuri.Si daca s-ar putea, nu ai putea gasi intrebarea sau raspunsul pe care l-ai postat.
Imi pare reu sad pa!
ps:poti sa faci un cont nou, postezi intrebarea is gata.

| BiaBubulina a răspuns:

Pai cei care pun o intrebare si scrie la nume anonim inseamna ca nu vrea sa se stie identitatea.ca sa pui o intrebare "anonima" trebuie sa nu ai cont.de aceea scrie anonim deaorece nu are nicio data despre persoana respectiva

| lplostonyou a răspuns:

Buna.Simplu, nu te loghezi, pui intrebarea fara sa fii logat.

| HyuLa a răspuns:

Pai te delochezi de pe cont, sh raspunzi la aceea intrebare fara a te loga.

Răspuns utilizator avertizat
| PixieTrixie a răspuns:

Iesi din cont, si dupa inainte sa se trimita intrebarea ai optiunilea:
1. Log in
2. Trimitere ca anonim
Alegi 2 :-)

| andreii1 a răspuns:

Nu stiu daca se poate, sunt de curand pe TPU, dar poti sa iti faci alt cont in care nu dai detalii personale si intrebi de pe acela ca si cum ai fi anonim thinking