| negrutzaa a întrebat:

Cum pot afla hi5 ul cuiva dk ii stiu idul?

7 răspunsuri:
| Adela50 a răspuns:

La hi5, sus in dreapta ai cautare si scrii id de ex: x_y@yahoo.com si iti da hi5.Baftakiss

| Dariana a răspuns:

Intri pe pagina ta de hi5 si undeva in dreapta iti apare "Cautare" scrii acolo id. ul cu tot cu @yahoo.com si daca persoana respectiva are hi5 o sa. ti apara. Sper ca te.am ajutat! multa bafta in continuare!:*

| Flori a răspuns:

Http://www.ydetector.com/
Scrii id-ul apoi iti vor aparea in dreapta mai multe casute. Dai click pe casuta cu hi5-ul.

| Domyno a răspuns:

Intrii aici http://www.pulso.ro/ bagi id-ul in spatiul indicat, dai Search si o sa iti apara pe langa faptul ca e ON sau Off sau pe Invisible, si daca are hi5 sau nu;)

| FlaVy_7374 a răspuns:

Scri pe google "hi5" si a5a optiune va fi "hi5 detector"
In pagina noua iti apare tot ce trebuie sa faci, doar introduci ID-ul si iti va da hi5-ul

http://www.invizibil.info/index.php
P. S. Iti va aparea si poza pe care o are persoana respectiva la avatar, iar sub poza iti da un link, ceva de genu"click aici".
P. S. 2 :D... trebuie sa introduci Id-ul de pe care s-a facut contul hi5. daca persoana si-a schimbat id-ul nu il mai poti afla.
Sper ca ti-am fost de ajutor.
:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La morenika_vasilona