| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot afla o parola de facebook daca am sters mailul dupa ce am schimbat-o? Vreau sa spun ca am uitat parola... Daca dau la uitare parola ce imi cere? ...Imi trimite ceva pe mess?

5 răspunsuri:
| bbydeea317 a răspuns:

Daca apesi buton "am uitat parola" alegi o metoda prin care sa ti-o recuperezi: pe mail, pe telefon sau prin intrebarile de siguranta alese la deschiderea contului tau de facebook.

| TaLyDa a răspuns (pentru bbydeea317):

Si imi da aceeasi parola? eu vreau pe mail pentru ca nu mai am acelasi nr de tel.

| bbydeea317 a răspuns (pentru TaLyDa):

Nu iti arata parola, iti ofera un link unde o poti schimba. Ai grija, nu poti schimba parola in fiecare zi.

| TaLyDa a răspuns (pentru bbydeea317):

Asta este problema. vreau aceeasi parola

| LifeIsHard a răspuns (pentru TaLyDa):

Daca alegi pe mail, primesti un link, accesezi linkul si acolo iti cere sa scrii o parola noua.