| Anonimul1233 a întrebat:

Cum pot afla rezultatele la bac si admitere din anii trecuti? Edu nu functioneaza, nici pe explorer(doar anul 2018 si 2017 functioneaza cu explorer)

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

S-a dat o lege sau ceva de genul si s-a cerut sa nu se mai afiseze public datele personale, sau cel putin nu pentru totdeauna. De asta rezultatele de la orice examen national vor fi afisate pe edu un timp (cred ca 2 sapt de la afisarea rezultatelor dupa bac) si apoi va fi restrictionat accesul. Poate nu merge asa bine sistemul lor daca zici ca ai gasit rezultatele din 2018 si 2017 dar in general nu ar trebui sa mai fie publice.