| marius12323 a întrebat:

Salut! Mai exista vreo modalitate prin care as putea gasi notele de la evaluarile nationale din anii trecuti? M-ar interesa rezultatele din 2018!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Online nu cred sa existe de acum 4 ani, fiindca atunci nu era obligatoriu ca liceele sa afiseze rezultatele online.

Dar cred ca potii oricand sa merge la secretariatul acelui liceu, cu buletinul in mana sa te poata legitima si le ceri sa ti arate listele cu admiterile din 2018.

| blackann a răspuns:

Pe vremea mea se afisau pe edu.ro.

am incercat sa ti trimit link-ul, dar se pare ca a expirat. cred ca le-au sters.

http://static. evaluare. edu.ro/2018/

| NuCitescNotificari a răspuns (pentru blackann):

Pe vremea ta bre, acum nu mai suntem in anul o mie noua sute toamna.