| Alee_6805 a întrebat:

Cum pot castiga diamante la LAdy popular?

11 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Ai acte variante al indemana:
-le cumperi cu ajutorul mobilului
-astepti apna faci 100 de zile si vei primi 200
-te duci la Mistery Shop unde poti primi si Diamante
-Ai o intrebare sus :zice ceva gen: 50 diamond. Iti pune nniste intrebari, raspunzi si voala 50 de diamante :* BaFthAbatting eyelashes

| Aleeeeeeee a răspuns:

Sus langa Clasamente iti apare,, Castiga 50 de diamante '' da click si completeza,, formularul''. Si primesti automat 50 de diamante.

Sau mai poti astepta pana ce implinesti 100 de zile de joc, atunci primesti 200 de diamante.

Daca ai noroc poti castiga la Mistery.

Sau poti sa le cumperi cu bani reali.

Succes! kiss

| Anonymus123 a răspuns (pentru Aleeeeeeee):

Te rog spune-mi mai multe despre chestia c castigatu a 50 de diamante nu gasesc.

| kidukka6 a răspuns (pentru Anonymus123):

Nici eu nu gasesc

| alabalaportocalaaaaaa a răspuns (pentru Anonymus123):

Fetelor,nu intotdeauna apar aceste ''premii'' in diamante.
doar din cand in cand, eu joc de 1 an si ceva si doar de 3 ori am vazut asta.

| oanawww45 a răspuns:

Diamantele se pot castiga prin bani reali.

| Alecsyyya a răspuns:

Diamnatele le poti cumpara cu bani reli.
Diamantele sunt mijlocul de plată premium în joc. Acestea pot fi primite în câteva moduri– prin trimiterea unui SMS, prin PayPal sau prin card de credit, prin atragerea prietenilor (vei primi 10% din diamantele cumpărate de la jucători pe care i-ai invitat tu în Lady Popular) sau jucând buticul misterios.
Cand o sa faci 100 de zile o sa primesti 200 de diamnate.

| Ammy_7377 a răspuns:

Diamantele, nu ca şi dolarii, sunt o metodă de dezvoltare rapidă atunci când nu ai dolari. Pot fi cumpărate, dar nu pot fi câştigate de domnişoara ta. Sunt mai multe opţiuni să iei diamante- trimiţând SMS, prin PayPal, sau cărţi de credit. O să primeşti 10% din diamantele cumpărate de alţi useri care au venit în joc la invitaţia ta. La rata curentă ai 5 diamante pentru 450 dolari, iar rata maximă de schimb este 500 de diamante pentru 45000 dolari. Cu ajutorul diamantelor poţi deveni membru Premium. Asta o să te ajute să faci următoarele:

* Abilitatea de a comanda trei acţiuni care vor fi făcute consecutiv, de exemplu Domnişoara ta se poate duce la lucru pentru un timp specificat, apoi se poate duce la dans, apoi se poate duce la culcare. Care sunt acţiunile şi durata depinde de tine.
* În meniul de Provizii poţi strânge până la 20 de produse (5 dacă nu ai cont premium)
* Ai opţiunea de a personaliza contul cu un fond selectat.
* Statistici adiţionale (pentru dueluri, jocuri plătite, activităţi, șamd.)
* Mesaje vechi salvate în căsuţă
* O interfaţă mai uşoară, fără banere, cu opţiunea să faci "Hot-links"- o metodă rapidă să faci meniurile importante pentru tine accesibile printr-un singur click.

Lady Popular este un joc gratuit online, nu eşti obligat să cumperi diamante.

Dacă eşti minor prin definiţia legilor ţării tale (în general vârsta fiind de 14-16 ani), trebuie să ceri accordul părinţilor înainte de a cumpăra diamante sau de a activa contul Premium. Dacă ai neglijat sau ai încălcat această regulă, aceasta poate duce la suspendarea contului.

*Sper ca raspunsul meu te-a ajutat si tare mult as vrea o fundita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum iti poti face iarasi diamante?
Eu am primit dupa Craciun 200 de diamante si i-am schimbat in bani si nu stiu cum sa ii fac inapoi ma puteti ajuta Contul meu esti sarrra12345 parola missbimbo si celalalt sarra12345 parola missbimbo va rog ajutati-ma

| sandra990 a răspuns:

Diamantele le poti cumpara, le poti cumpara cu bani reali, sau le poti dobandi prin completarea sau participarea ofertele partenerilor.

| DenisaBella a răspuns:

Nu pot lua nu stiu trebuie sa imi mai explice cineva pe laidi popular contul meu se numeste Denisa_Bella