| andruttaa a întrebat:

Cum pot descarca niste poze de pe telefon pe calculator fara ajutorul cablului de date?

Răspuns Câştigător
| Andarock a răspuns:

Există un stick care are funcție de bluetooth happy
Nu costă mult. În jur de 20 de lei :*

4 răspunsuri:
| Genessis a răspuns:

Poti sa iti cumperi un Bluetooth.Se gaseste la magazinele pentru telefoane.Eu mi-am cumparat unul si e foarte bun.Costa in jur de 20-30 lei.

| liliacALB a răspuns:

Asa e, folosesti BLUETOOTH-ul. Mentiune: Laptopurile mai noi au asa ceva, fara sa mai fie nevoie de adaptoarele pomenite de colegii nostri.

| hoolygan a răspuns:

Pai fara cablu de date poti decat prin bleuthooth.

| ionut1369 a răspuns:

Ai mai multe posibilitati. Ori prin bluetooth, ori exista niste stikuri in care poti baga cardul( de fapt sunt cititoare de carduri) si sunt cu intrare USB