| St3fa a întrebat:

Cum pun niste melodii in telefon cu ajutorul cablului de date?

7 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Intai trebuie sa instalezi driverul telefonului (daca ai cd de instalare, daca nu il iei de pe net-scrii driver telefon ***** cu toate datele marca, nr, etc.-)
apoi copiezi melodiile din calculator in fisierul cu muzica din telefon simplu ca si cum ai copia dintr-un fisier in altul.

| lavinia148 a răspuns:

Sus in partea stanga ai file edit view. dai pe file /get files/ from pc si iti alegi melodia. daca vrei mai multe le dai apasand in acelasi timp ctrl 2. se incarca dureaza una doaua secunde dupa ce s-au incarcat, dai clik pe ele apasand in acelasi timp ctrl si in partea dreapta dai pe to phone si astepti pana se transfera in telefon sper ca te-am ajutat si ca ai telefon Samsung papa o si daca te-am ajutat, funda?

| AndreIT97 a răspuns:

3 cuvinte: copy si paste

| AneBbi a răspuns:

Foarte simplu iti iei softul pentru telefonul tau de pe net ti-l descarci il instalezi si de acolo totu e simplu pui melodiile pe care le vrei in telefonwinking

| Yamaha15 a răspuns:

Bagi cablul in pc si p urma in tel si de acolo e simplu...

| deealovatic a răspuns:

Depinde de telefon. daca nu ai iphone atunci e mult mai usor. bagi cablu in tel dupa in calc si o sa ti se deschida o fereastra de le telefon. dupa te duci la folderul cu melodii, si dai ''grab'' pana ajungi pe fereastra telefonului. astea ne stiind ce tel ai. oricum sper ca am ajutat happy