| naty_3185 a întrebat:

am un nokia 6124 classic! cum pot descarca poze si altele din memoria acestuia in calculator? dar sa bag in telefon muzica, cu ajurorul cablului de date?

Răspuns Câştigător
| BabyRosse a răspuns:

Siner nu ma pricep dar intreabai pe cei de la NOKIA

3 răspunsuri:
| sigmanet a răspuns:

In mod normal, aceste operatiuni se fac printr-un cablu de datehappy

| a4andrei a răspuns:

Dacă ai primit un cablu de date (USB) în pachetul telefonului, conectezi telefonul la calculator cu acel cablu, instalezi software-ul de pe CD-ul care presupun ca l-ai primit in pachet(nu este obligatoriu, dar dacă calculatorul nu recunoaşte telefonul trebuie instalat) şi eşti gata de distracţie! Mult noroc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bagi cablul de date in telefon apoi in calculator si trebuie sa iti apara in compiuter numele telefonului dai clik apoi iar clik in imagini sau i miusic si pui din calculator in dosarul din telefon