| RyGoLeTa a întrebat:

Cum pot lua melodii de pe calculator, pe telefon cu ajutorul cablului de date? Va rog sa imi spuneti pasii exacti pe care trebuie sa ii urmez.Am un Nokia N73.Multumesc! happy

Răspuns Câştigător
| amaliaamely a răspuns:

Buna! deci intoroducic ablul de date in telefon apoi in calculator..si trebuie sa itit apara un folder pil cu ce ai in cardul de memorie...

la mine asa se facehappy

sper ca te-am ajutat

| RyGoLeTa explică (pentru amaliaamely):

La mine nu face asa, bag cablul de date si in calculator si in telefon, si imi apare ca calculatorul a recunoscut telefonul si nu imi mai apare nimica sad

1 răspuns: