| Simona999 a întrebat:

Cum pot deveni o fata poplara la scoala?

3 răspunsuri:
| PeAripiDeVant a răspuns:

Hey! Chiar atat de mult conteaza popularitatea pentru tine? Eu iti spun un singur lucru:incearca sa fii tu si atat.Comporta-te cat mai natural, nu forta si incearca sa te faci remarcata prin lucruri cu adevarat remarcabile.Din punctul meu de vedere popularitatea nu este un lucru prea fain, asta pentru ca pe mine nu ma intereseaza ce fac, ce spun si ce cred ceilalti despre mine.Si crede-ma ca mi-e mai bine asa.Bafta!

| xtreme12345 a răspuns:

Incearca sa devi populara prin lucruri bune nu ca celelate fete care sunt pitipoance se lasa mangaiate de toti si gata sunt populare, si nu stiu incearca sa fi " de gasca " adica sa razi sa fi glumeata intr-un cuvant sa te faci placuta si automat devi populara

sper sa devi populara

pa-pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cere-i bunicii tale un costum si poarta-l.