| MaryaSiAtÂt a întrebat:

Cum pot distribui o melodie pe facebook? FUNDA+vot daca merge

Răspuns Câştigător
| Andreea_6692 a răspuns:

Buna
daca iei melodia de pe youtube vezi caputin mai jos scrie : DISTRIBUITI dai acolo si apare un F si T si apesi unde scrie F adica de la "facebook" si o sa-ti apara melodia si iti apare jos distribuiti apesi acolo si iti va aparea pe wall
sper ac te-am ajutat! :*

1 răspuns:
| Diia_5712 a răspuns:

Pai scrie acolo Distribuie, exact sub melodia. asta daca vrei sa o distribui de pe profilul lui,, x,, pe profilul tau. sper ca am inteles eu bine intrebarea, si tu raspunsul tongue