| Tweety_5554 a întrebat:

Am si eu o intrebare:Cum pot distribui o melodie de pe you tube pe facebook?

3 răspunsuri:
| ComatoseWine a răspuns:

Copiezi linkul si il pui pe facebook ca si cum ai posta ceva pe peretebig grin

| PinkPanter a răspuns:

Ca sa pui o melodie de pe youtube pe facebook apesi pe butonul "distribuiti" de sub videoclip (acolo unde dai apreciez sau nu apreciez ). ca sa pui starea unui prieten la tine, selectezi starea lui si apoi dai copy. muti pagina in sus (daca nu iti apare) si te duci la "la ce te gandesti" ( nu trebuie sa intri nicaieri, decat atunci cand deschizi facebookul iti va aprea acolo primada data). acolo dai click dreapta si paste apoi distrbuie. si poti alege de langa butonul distribuie daca vrei sa fie public, sa-l vada doar prietenii, sa-l vezi doar tu etc. Bafta!

| th4inspiration a răspuns:

Apesi share, sau distribuie e o linie mai jos de video, apoi iti vor aparea retelele p care vrei sa o distribui