| AnDutZzA020 a întrebat:

Cum pot face 5.000 prieteni pe facebook? Am nevoie pentru ca vreau sa-mi fac o pagina!
FUNDA!

4 răspunsuri:
| Andre3aCrystina a răspuns:

Trimite multe cereri de prietenie + ce o sa mai primesti si tu... in timp o sa strangi...winking Bafta!

| AlexaSiAtat3 a răspuns:

Dai cerere de prietenie tuturor prietenilo prietenilo tai si la oameni necunoscuti. Funda big grin?

| baf a răspuns:

Da,multe cereri de prietenie si o saq reusesti... succes!

| MeAlex a răspuns:

Daca esti populara sau daca iti faci sute de usere de ale tale pe care sa le adaugi acolo ca si cum ar fi prieteniwinking