| anita89 a întrebat:

Buna TPU... daca cineva are 5.000 de prieteni pe facebook mai poate adauga macar unul?

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

Nu poti sa mai adaugi nici 1. Eventual sa iti dea follow la profil si tu lui, sau sa stergi un prieten din lista ta si sa adaugi pe cine vrei.

4 răspunsuri:
| Dєєa a răspuns:

Nu!

| Athée a răspuns:

Nu, 5.000 e maxim.

| lungumihai69 a răspuns:

Puteti avea peste 20.000 de prieteni per lista si puteti, de asemenea avea acelasi prieten in mai multe liste.

Cate liste de prieteni pot avea?
Puteti avea mai mult de 100 de liste.

| Alinamark a răspuns:

Limita este la 5mii, ai doua variante, sa iti dea follow sau sa iti transformi pagina din user in pagina de like