| anytha13 a întrebat:

Cum pot face bani la Lady Popular in afara de jocuri?
Fundita!

Răspuns Câştigător
| xewgdnfn a răspuns:

Pai... poti sa o trimiti la munca, sa joci mini-jocuri, la provocari, de la iubit daca ai, de la Mystery (este la mall) SAU ai putea baga bani reali in joc big grin.Si eu joc Lady Popular. Am ajuns la lvl 11.tongue. fundita?batting eyelashesbatting eyelashesbatting eyelashes. Ai zis ca dai fundita deci... o primesc eu?batting eyelashes.hee hee

2 răspunsuri:
| Jane a răspuns:

Ar mai exista si varianta achizitionarii diamantelor, dar acelea trebuie platite cu bani adevarati si iti trebuie acordul parintilor. Oricum, mai bine mai incerci cu jocurile. Mult noroc si sper ca te-am ajutat!

| Xonia a răspuns:

Sa pui domnisoara sa munceasca