| MonsterBunny a întrebat:

Cum pot face bani pe IMVU fara sa platesc cu bani reali?

12 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Singurele metode prin care m-ai poti face credite pe imvu sunt :
Un click aici (pentru 50 credite la fiecare 24 ore) : http://www.imvu.com/catalog/products_new.php
Un click aici (iti incerci norocu' o data la 24 ore) : http://www.imvu.com/catalog/web_spinfree.php?play=1
Un click aici (merge o singura data) : http://www.imvu.com/fan_rewards.php?source=facebook_fan_promo
Un click aici (pentru a te inregistra pe MyYearBook si sa primesti 500 credite +alte cateva sute de credite pentru alte optiuni [poti completa pana la 2 optiuni pe zi] : http://www.imvu.com/myyearbook
Click aici (pentru a incepe peer review-ul care iti poate aduce pana la maxim 2500 credite pe zi! [Din pacate creditele folosind aceasta optiune se obtin foarte greu, mai exact 5 credite la fiecare 30 secunde] : http://www.imvu.com/peer_review/
Click aici (pentru a invita cat mai multi oameni pe IMVU. Vei castiga 1500 credite pentru fiecare persoana adusa pe imvu) : http://www.imvu.com/catalog/invite.php
***Pentru verificarea adresei de email vei primi 500 credite.
O ultima metoda ar fi cea cu pet-ul pe care-l "poti scoate la plimbare" pentru maxim 19 credite la fiecare 2 ore.

Daca chiar ai nevoie de acele credite te invit sa faci "abuz" de optiunea "invite a friend". Aceasta consta in invitarea unui prieten pe IMVU. In momentul in care acesta intra pentru prima data in joc, tu vei primi 1. 500 credite!

P. S : Adresele de tip yopmail.com, nu mai sunt acceptate pentru "Refer a friend".

Cat despre credite reale... exista un anume hack pentru problema ta si anume JRCredits Final Edition (Credite reale gratis) : http://www.facebook.com/......ttp?/l.php Creatorii acestui soft au cazut de acord sa faca public programul numai dupa ce pagina http://www.facebook.com/RonnixOnline va acumula 10. 000 like-uri.

| XdDeeDeeXD a răspuns:

Mergi la Yearbook acum se numeste MeetMe.Pe Earn Credits.Dar mai intai trebuie sa iti faci un cont nou cat poti sa intri pe el.Intri pe el iar apoi dai Sign Out. Apoi mergeti la Earn Credits pe Banta aia de sus gasesti. Apoi mergi de pe contul creeat la Exchange Currency iar apoi iti dai Emailu si passu de MeetMe. Dupaia scrii 500 in casuta din stanga peste care deasupra scrie IMVU. Apoi mai deschizi 3 casute si faci acelasi lucru.Nu uita deschide si in toate 3 baga 500 iar dupa ce ai bagat de la stanga la dreapta dai Submit. Apoi pe contul pe care vrei Creditele faci acelasi lucru dar sageata care e catre MeetMe dai click pe ea si o sa se intoarca catre IMVU.Banii de pe MeetMe merg pe IMVU.Succes.

| Alycious a răspuns (pentru XdDeeDeeXD):

Te rog ru din suflet...am instalat eu toolbalul cum o fi si imi mai trebuie 200 credite, tot nu reusesc la meetme zice sa-i dau nr.meu de telefon si si codu.cum adica codu? nu pricep te org imi dai adresa ta de mess? sa ma ajuti

| Rebbeccca a răspuns (pentru Alycious):

Scri acolo numarul, ai sa primesti un cod prin mesaj, si acel cod il vei introduce acolo!winking

| vitokpatrick a răspuns (pentru Alycious):

Pai aia de la meetme o sa iti trimita pe nr tau de tel un cod

| Peristeri_Daniel_1983 a răspuns:

Incearca sa faci invitatii, asa am facut si mi-a dat +300.

| UpsQueen a răspuns:

Din pacate nu sm suzit de asta dar daca esti vip ar rebui sa primesti.

| Creionass a răspuns:

Deci iti dau o categorie.
1. iti deschizi mesul
2. deschizi o pagina de google si scrii "imvu login"
3. dai unde scrie imvu login si iti introduci numele si parola.
4. dupa ce ai intrat iti apare poza ta de la profil si deasupra ei este o banda. pe ea scrie shop. credits..alea toate
5. pui mausul pe credits si o sa iti apara eran credits si dai pe el
6. o sa iti apara mai multe casute. dai jos de tot la pagina si dai invite and refer people.
7. dupa ce ai dat acolo iti apare 3 casute tu dai ultima adica "invite by email".
8. in prima casuta iti scrii id`ul de mes cu @yahoo.com, si adoua casuta scrii numele tau si dupa aia dai continue
9. dupa 20 de secunde iti va veni mesajul la mes. o sa iti apara la spam sau la imbox.
10.vezi unde ti-a venit si dai pe New..nu mia stiu ce scria.
11. dupa aia o sa iti apara yes si no tu dai yes si astepti sa se incarce pagina si dupa aia o scoti si iar asa inco data si a 3 oara faci contul.
12. ai grija dupa ce ai facut contul repede sa intri la imvu sa dai accept la contul pe care la-i facut.
13. Dupaia ii spui cuiva sa iti intre pe el si sa te invite de 5 ori si trebuie sa iti dea 1500 de cr.
14. mai poti face cu cainele. cu like imvu (iti da 500) cu myerbook (tot 500) si sa instalez tolbar`ul (iti da 1000).
Sper ca te-am ajutat.
Succes!

| ARF a răspuns (pentru Creionass):

Nu merge._.

| DyyAna a răspuns:

Cu Bineinteles :
Free credits
Uite cateva metode care le folosesc eu :
Cu tollbar (iti instalezi si primesti o data 1000 credits )
cu opt in to get newsletters iti completezi email-ul si parola si primesti decat odata 500 credits
si cu meetme(iti faci cont si primesti 500 credits ) apoi o sa-ti apara cateva casute unde trebuie sa-ti completezi email-ul si parola si o sa primesti 50 credite

| Maria_Gabriela_Andrea_1994 a răspuns:

Nu stiu nici eu

| Bianca_Stratone_1996 a răspuns:

Wow this is cool I got a IMVU credits code and I can't believe it actually worked! You get it completely free from http://linkshrink.org/Free-IMVU-Credits