| Susanu_Georgiana_2003 a întrebat:

Cum pot face live pe Facebook? De obicei se face apasand pe optiunea,,intra in direct" cand vrei sa postezi ceva, dar la mine nu merge, ce pot face?

2 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Să înțelegem că ai ceva foarte important de zis lumii, doar nu ești ca restul copiilor care se filmează și nu fac absolut nimic, doar așteaptă comentarii și vor să li se vadă mutra.

Oricum uite un tutorial

https://www.youtube.com/watch?v=IPwh1glrcyM

| DeliElla a răspuns:

Poate nu ai fecebook-ul actualizat, alta modalitate de a intra live nu exista