| maliii a întrebat:

Cum pot face si eu mai multe like-uri pe pagina mea de facebook? http://www.facebook.com/oiubirenesfarsita

4 răspunsuri:
| 1Mihai1 a răspuns:

Dandu-ţi like (eu).

| ilcmty a răspuns:

Buna! Pune mai multe poze in primul rand. Apoi roaga prietenii sa iti dea un like un favoarea ca o sa le comentei si o sa le dai si tu like la poele lor. Spune despre pagina ta cunoscutilor, verisorilor, prietenilor, etc.O sa rog eu cateva prietene sa iti dea like da vor desigur...da ai facut 30 ca ti-am dat si eu happy.Mai stiu o pagina cu acelasi nume :*. Funda?

| lore01 a răspuns:

Roaga paginile mari sa iti faca putina publiicitatewinking!

| AlyAlexutza0511 a răspuns:

Pentru inceput: Posteaza cat mai multe fotografii si povesti, glume etc.
Fa concursuri! Iti va aduce multa publicitate.
Intra in grupuri de schimb de like's.
Spune-le tuturor de pagina ta!