| RaluuX a întrebat:

Cum pot face un Layout pentru prezentarea mea(pe jocul Howrse.ro). Si cum pot face o imagine personalizata(stiu cu ce stie dar cum pot pune mai multe poze ca si un filmulet?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Layout`urile le poti face singura pe,, Layout generator" sau le poti gasi pe internet, dar trebuie sa le copiezi codul HTLM. Iar imaginea despre care vorbesti o poti face pe Pizap. Dupa ce ai apasat pe,, Start", apesi pe,, Make a collage". Sper ca ti-am fost de ajutor.