| LostInDreams a întrebat:

Cum pot gasi un anume utilizator pe site daca ii stiu numele?

7 răspunsuri:
| Deniisze a răspuns:

Buna!
Dai sus pe profilul tau la " Comunitatea " Si scrii acolo numele unui utilizator.
Succes!

| BellsC a răspuns:

Numele de cont?
Poi poti face asa':scrii pe google ex:ScReAmIn''si te gasestewinking

| Mihai7best a răspuns:

Pai daca ii stii pozitia in clasament te duci sus la Comunitatea si cauti acolo rank-ul

| Emma a răspuns:

Sus undeva scrie "Caută întrebări sau răspunsuri" Si e un spatiu in care scriiwinking

pune numele si da click pe butonul "cauta"

Sper ca te-am ajutat

Funda?

Xoxo

| forever4you a răspuns:

Dai sus la Cauta intrebari si raspunsuri iar acolo va aparea intrebari si niste raspunsuri publicate de utilizatorul respectivbig grineu asa le caut

| Blackwoman27 a răspuns:

Te duci sus la comunitate si scrii numele de utilizator acolo

| Humphrey a răspuns:

Tu esti infractorul? Te-am vazut!