| smartgirl a întrebat:

Cum pot încărca fotografii pe facebook?

Răspuns Câştigător
| auroraa a răspuns:

Hey, intri pe facebook, pe profilul tau (sus, linga acasa, profil) si intri in fotografiile mele, deschizi un album, si sus este eticheta adauga fotografii in acest album :* sau cind intri la profilul meu sus este editeaza profil, unde incarci poza principala... funda? kiss

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Intra pe Facebook->clik pe ''profilul meu''(dreapta sus)->click pe fotografii (se afla sub poza ta de profil)->clik pe ''+ Incarca fotografii'' (in dreapta sus), tot aici ai si ''+ incarca videoclip'' - daca vrei sa incarci un videoclip pe pagina ta! Bafta!

| Nutemaiholbadarling a răspuns:

Profil-->dai pe poza de la profil-->adauga poze la profil-->Rasfoie-->open
sper ca te-am ajutat! `