| alma1115 a întrebat:

Cum pot intra la petreceri cu jocul imvu? si inca ceva, cum pot face credit pentru ca nu mai am deloc? pls funda

Răspuns Câştigător
| Roby720 a răspuns:

Pe imvu e usor sa intrii la petreceri.Pe undeva pe al 2 lea rand scrie Chat Rooms, dai click acolo si alegi.Cu creditele e mai greu, la inceput primesti multe daca dai click pe partea galbena cu intrebari de sus, mai greu faci credite daca iti iei catel, cel mai usor cumperi cu bani reali. App catelul il iei de pe pagina 2 unde scrie pets. Funda? plz