| grlpower a întrebat:

Cum pot intra pe cont de Facebook fara sa afle de asta prietenul meu, adica fara sa ii vina email sau nmesaj pe numar de telefon, oare de pe incognito va merge :*

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu, daca Facebook va detecta un dispozitiv nou de pe care conectezi contul va trimite alerta.

| StoicAnalysis a răspuns:

De ce ai intra pe contul altuia? Nu stii de termenul "intimitate" sau "proprietate privata"? Nu vreau sa fiu de rau augur, dar relatia voastra se va destrama daca continui asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Îi va apărea că s-a conectat de pe alt dispozitiv.

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Trist că nu ai încredere în persoana de lângă tine de decurgi la astfel de lucruri.
Evident că o să primească mesaj pe dispozitiv că un dispozitiv nou încearcă să se conecteze.