| yyyyy a întrebat:

Cum pot invata sa merg pe tocuri? plizz raspuns... fundda si multe voturi tuturor

Răspuns Câştigător
| αℓє a răspuns:

Buna.
In primul si primul rand, trebuie sa ai o pozitie dreapta.
Al doilea rand sa ia-o tinuta perfecta.
Al treilea rand trebuie sa te simti comoda.

Iti pui o carte pe cap, iti iei tocurile si exersezi.

4 răspunsuri:
| 5SOS a răspuns:

Da ca ale.

| ina a răspuns:

Eu le port in casa, de exemplu.Iar cand le port afara, ma cocentrez sa merg foarte bine...Nu-mi iasa mereu, dar inca invat.Te pup happy

| Alynutzaaa a răspuns:

Sa mergi pe tocuri invetzi exersand. Seamana cu mersul pe bicicleta : 'cu cat mergi mai mult cu atat sti mai bine, iar apoi nu uiti usor'

In primul rand pantoful trebuie sa vina perfect pe picior : sa nu fie larg sau sa te stranga!
-incearca sa umbli prin casa cu o pereche de pantofi cu toc, in timp ce faci activitatzile tale zilnice
-gandeste`te ca ai in picioare o pereche de opincutze sau o pereche de papuci. asa iti vei usura munca!

Nu uita : cu cat exersezi mai mult cu atat vei reusi!

| Marilenasilvia a răspuns:

Buna! Iti pui o carte pe cap pentru a te metine dreapta si te incalti cu pantofii cu toc si mergi prin casa, exerzezi.Asa vei putea invata sa mergi si drept si pe tocuri. Sper ca te-am ajutat si mult noroc.:*