| yyyyy a întrebat:

Ce mai faceti? fundda oricui si voturi

Răspuns Câştigător
| ionela22 a răspuns:

Pe internet incerc sa va mai ajut si pe voi cu niste raspunsuri, apoi prin oras o sa profit de ziua aceasta frumoasa ca tot e ziua mea.

12 răspunsuri:
| maryy a răspuns:

Bine.Pe aici pe acasa.

| Foca a răspuns:

Binehee hee Sper ca dai fundita love strucklove struck

| Brunetica a răspuns:

Buna! bine la scoala, la ora de bio-fizica, plictiseala.
Tu ce faci? happy

| aly a răspuns:

Bine,tu?

| yyyyy explică:

Nu stii cum ma rabda Dumnezeu pe Pamant? in primul rand crezi ca pe tine, pe altii ne poate rabda? cum pe mine ma poate asa si pe tine. Mai intai uita'te la tine si apoi vorbeste de altul. iar ''pamant'' se scrie''Pamant''. dc? pentru ca e numele unei planete. laughing

| Johnny_3797 a răspuns:

Vad ca aici pentru nimic funda. Dara felicitari fetelor si femeilor si printeselor si florilor de 8 martie sa aveti parte numai de bucurii big grin

| Johnny_3797 a răspuns:

Si la intrebare raspund.Stam si felicitam toate fetele big grin

| Dydy2306 a răspuns:

Bine

| DeniZu a răspuns:

Aksa, racita, tu? yawn

| changedgigi a răspuns:

Impusca-te.Nu stiu cum te rabda Dumnezeu pe pamant.

| Lisa a răspuns:

Hey! Acum imi pobez noii me colanti cu pastaismug
Beibi b-)

| Skypp3R a răspuns:

Buna! Bine uh?big grin