| ByBySwEetY a întrebat:

Cum pot invita o persoana sa-mi fie vecin la Barn Buddy de pe hi5, in afara de chestia cand esti intrat pe Barn Buddy si dai la invita prieteni, pentru ca acolo imi arata doar cativa dintre prietenii mei. Cum pot sa invit pe cineva, daca eu sunt intrata pe profilul persoanei respective si stiu ca acea persoana joaca Barn Buddy?

Răspuns Câştigător
| zuzu_8584 a răspuns:

Dupa ce dai cerere de prietenie iti apare un link si il poti trimite pe ala prietenilor colegilor etc,