| costel_5549 a întrebat:

Cum pot juca in filme porno?

5 răspunsuri:
| DeEAஐ a răspuns:

Te filmezi cu web-ullaughing

| NoChanceForUs a răspuns:

Eu zic sa mai intrebi aici.laughing

| xXx_6498 a răspuns:

Ahh ce fericit sunt cand mai vad o intrebare din asta comica,pai fa o laba,filmeazate cu telefonul,si apoi bagi videoul pe net, cand vor vedea aia ce tare esti, imd trimit oameni dupa tine sa te cautalaughing

| CHAMAH7_6371 a răspuns:

Poi ardete in cur in timp ce te filmezi.o sa le placa la totilaughing)))

| Dudă a răspuns:

Pune-l pe văru' Gigel să-ţi filmeze partidele de amor sălbatic cu Mărioara, cu telefonul' fix.smug Cu puţin noroc o să ajungi ca Dudu Steel, şi o să te cheme Diaconescu la emisiune.