| BeBiTsSa_2713 a întrebat:

Cum pot pune o parola la un document ...ca sa nu poata intra nimeni in afara de mine? Funda XD

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Eşti cu documentul în Words. Dai click pe Tools> Options> Security - aici completezi în câmpul Password to open cu parola pe care o doreşti şi dai click pe OK. Apare un câmp în care trebuie să scrii din nou parola, să o confirmi. O scrii şi dai OK. Documentul e parolat, nu mai poţi să îl vezi decât tu. Ai mare grijă să nu uiţi parola, că aici nu merge să schimbi parola dacă ai uitat-o, ca la e-mail!
Dacă vrei o ocupaţie plăcută şi folositoare, dă click pe http://lecturirecenzate.ro/