| LoLo_9163 a întrebat:

Cum pot pune o poza pe care o am in calculator ca si COMENTARIU pe hi5?

3 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Prima oara trebuie sa ti-o pui pe hi5 si dupa dai la poza. dupa vezi ca deasupra la poza scrie "afisare linkuri fotografii" dai click acolo si iei codul de la "html" si-l lasi comments. va aparea fotografia.

Succes!

| AdryanG a răspuns:

Intri pe imageshack.eu si dai upload si iti pui poza acolo dupa ce se incarca copii linkul in comentariul de pe hi5 si gata