| LuLusHooOr a întrebat:

Cum pot pune parola pentru apeluri. adica sa nu pot apela pana ce nu tastez codul? la Nokia N73 va roooooooog dau funda si voturiii multe :X

1 răspuns:
| SolitarHacker a răspuns:

Intri la setari telefon pe urma mergi la ramura unde zice setari siguranta si ai acolo toate optiunile blocare tastatura etc big grin blocare mesaje si pana nu baga codu ala nu poate apela nimeni nimic si nici nu poate citi mesajele siguru lucru care poate sa l faca e sa apeleze ultimul apel deci sa apese tasta verde (tasta apelare) si poate face numa ultimul apel in rest nimic big grin