| AliceIDK a întrebat:

Buna TPU sad. Astazi am incercat sa imi schimb codul PIN de la telefon ...si nu a mers. Acum, la retea imi apare URGENTA. Ce sa fac? Nu mai pot primi apeluri, si nu mai pot apela. Iar cand am incercat sa imi schimb parola, din nou, imi aparea INTRODUCETI CODUL PUK. Si problema e ca nu stiu de unde sa il iau. Am Vodafone 455. Unde imi gasesc codul PUK?

Răspuns Câştigător
| StefaniaM a răspuns:

Eu stiu ca pe Ambalajul cartelei se afla pukul. Daca ti l-ai aruncat, du-te la Vodafone sau suna la*100# de pealt telefon

| AliceIDK explică (pentru StefaniaM):

Multumesc mult! Acum mi-anm resetat pinu`. Inca o data multumesc :*

1 răspuns: