| RazvanC28 a întrebat:

Cum pot pune poza de profil pe TPU?
si as vrea sa va mai intreb, cum as putea sterge o intrebare?

3 răspunsuri:
| Apokales a răspuns:

-Te duci pe "Setari cont" si ai acolo optiunea Choose file si alegi o imagine.
-Dai la raspunsurile mele si ai optiunea de a sterge.

| RazvanC28 explică (pentru Apokales):

Am dat, imi arata mai multe chestii ex: distinctii, raspunsuri date, etc. Nu mai ce imi zici tu, nu imi da

| Nira a răspuns:

De poza de profil încă nu știu, sunt și eu la început pe aici...

Cât despre a șterge o întrebare, aceasta trebuie să fie încă în așteptare, să nu fi fost aprobată. Apoi te duci in meniul setări și cauți întrebări puse( parcă așa era meniul) și apoi ai opțiunea de a șterge întrebarea. Îți vor da să explici motivul pentru care dorești să faci acest lucru, apoi vei primi un email cu un link, iar din acel link îți vei putea șterge întrebarea.

După cum am spus și mai sus, sunt la început, deci nu știu cum ai putea șterge o întrebare deja pusă, ( dacă asta era de fapt întrebarea ta)