| CastorR a întrebat:

Cum pot pune subtitrari la un film?
Am filmul intr'un folder ...si subtitrarile in alt folder.
Funda happy

3 răspunsuri:
| MariusCs a răspuns:

Pai pune subtritrarea in acelasi folder si dai aceiasi denumire si deschide filmul cu reproductorul si vezi daca iti arata si subtritrarea. Daca nu cu Bs player deschide filmul si ai o optiune prin care poti sa ii pui subtritrarea cautan do tu in pc

| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Muta subtitrarea in folderul cu filmul si porneste automat odata cu filmul.

| ExciteMind a răspuns:

Daca il deschizi cu BS Player trebuie sa faci asa: pornesti filmul apoi pui pe stop adica la 00:00:00 (eu asa fac) apoi dai click dreapta pe imaginea aia albastra unde e BS Playerul si scrie pe al 5 lea rand Load Subtitles. Dai acolo mergi unde ai folderul cu subtitrarea dai 2x click pe ea si gata ai bagat subtitrare la film. Funda? big grin