| Căpșuuu a întrebat:

Cum pot raporta un utilizator?

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă primeşti mesaje pe privat îl raportezi adminului site-ului Raluca TPUro iar la răspunsuri bifezi fereastra corespunzătoare conţinutului, dai clic pe Raportează (cel din chenarul roşu, în dreapta) şi apoi completezi formularul dând la final clic pe ok.
Pa, pa.

| Ingerasull99 a răspuns:

Dai un mesaj unui moderator, admin de pe site, ii explici situatia si spera sa ti se rezolve!

| BUlululica a răspuns:

La intrebari sau la raspunsuti apare cu rosu! raporteaza lol