| dana_8380 a întrebat:

Cum pot raspunde la intrebarile de pe TPU?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Intri la o categorie unde îți place și dai clic pe întrebare ca apoi să adaugi un răspuns în chenarul portocaliu, clic pe Răspunde și ok.
Răspunsul apare relativ repede pe site.
Succes.
Pa, pa.

2 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

Poti raspunde la intrebari, daca iti vei schimba browser-ul Internet Explorer, care nu mai face fata, cu Google Chrome. Iti garantez ca vei fi multumita.

| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Dai click pe o intrebare si iti apare mai jos un chenar in care scrie "Ai un raspuns pentru x"?
In acel chenar scrii raspunsul tau dupa aia dai click pe "raspunde", dupa iti va aparea din nou raspunsul tau incadrat intr-un chenar si trebuie sa bifezi "doresc sa-l public".

Sper ca te-am lamurit.

O zi frumoasa!happy