| Hedy a întrebat:

Cum pot refuza un baiat da frumos adica motive gen nu vreau sa fiu cu tine pentru ca?

5 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

Am deja pe altcineva

| Florin a răspuns:

Ii poti spune frumos,fara ca el sa se supere:,,Imi pare rau,mi se pare ca esti de treaba,dar vreau sa fim decat amici.,, Atat, funda?

| Alex0194 a răspuns:

Daca tipu e sentimental il va afecta raspunsul tau... si o vreme va fi trist, dar ii va trece. Daca nu te cunoaste cam deloc poate ca nici nu-i va mai pasa de persoana ta, sau totusi poate o sa ramaneti amici. Depinde de persoanele implicate. Paste fericit!

| Diana_7761 a răspuns:

Prefer sa ramanem macar prieteni, decat sa stam cateva zile sau o saptamana sa ne certam si sa ne desp si sa pierdem tot ce avem. Ii spui ca`ti pare rau, dar ti-ar parea si mai rau sa va pierdeti prietenia si speri sa te inteleaga daca tine macar putin la tine. :* BAfta.;*

| eduardlica a răspuns:

Deci...acum 2 ani unei fete ii placea de mine, dar mie numi placea de ea.Eu voiam sa o refuz dar fara sa o raneschappy
Pana la urma m-am dus la ea si i-am spus ca este foarte draguta, dar nu este genul meu si chiar daca suntem impreuna ne vom desparti curandhappy... Am pupat-o pe obraz si a doua zi era fericitawinking
BAFTA!